Maandag 1 juni, 2009
Zondag 31 mei 2009

Op het moment van schrijven staan we iets verder dan de 4e wisselplaats Vandacourt. Helaas was de vaste wissel locatie bij de begraafplaats bezet en zijn we een paar km verderop gestopt. Het verschil met verleden jaar is nu dat we niet de beroemde gebakken eieren bij zonsopgang, maar een kleine 3 uur later en de gele koolvelden zijn veranderd in groene velden. Voor de rest blijven de broodjes wel in trek bij de teamleden en de bezoekers die een lopers wissel hebben. Er zijn wel een paar personen die minder geslapen hebben op het 3e wisselpunt bij Freniches. Net zoals verleden jaren is er een hond in de buurt die de gehele nacht blijft blaffen en zodra hij stopt nemen de hanen het van hem over. Een gezellige beestenboel midden in de nacht waar je rust zou verwachten.
Zaterdag 30 mei, 2009

Vanmorgen een wake up call door Ger met een bescheiden klopje op de deur, tenminste bij ons aan de caravan die ik deelde met Mandy, Jill en Henny. Vervolgens lekker even genieten van de, voorlopig laatste douche, op het parcour. Het team kwam rustig op gang om te ontbijten, de eerste groep die redelijk wakker was was de groep die gister avond niet naar Parijs waren gewees!!. Het andere gedeelte had wat meer moeite om op gang te komen en waren nogal bleekjes. Ben en Erik kwamen zeer moeilijk op gang en hadden bij wijze van spreken coma gelegen. De catering had heel netjes voor een echt frans ontbijt gezorgt croissants en warm stokbrood. Uiteindelijk zijn we allemaal op ons gemak wakker geworden en al genoten van de stralende ochtend zon.
Verslag, vrijdag 29 mei
Je bent er een heel jaar mee bezig en nu was het zover de dag van vertrek. Verzamelen om 7 uur bij FloraHolland West6 op vestiging Naaldwijk. Bepakt en bezakt met tassen, hardloop schoenen (heel belangrijk dus niet vergeten), tafels stoelen, slaap matjes, sponsor logo's, fotoapparatuur, eten en nog veel veel meer.
De teamleden druppelen binnen en het pakken en laden van de grote touringcarbus van Nooteboom Tours en de 2 Renault busjes begint in volle gang. Iedereen pakt watop, team stickers plakken, logo's ophangen, water inladen, kennis maken met de nieuwe teamleden die we ng niet gezien hadden. Een drukke boel zo 's morgens vroeg. We worden dit jaar wel extra verwend met veel been ruimte en leren bekleding in het lopersbusje. Het lopers busje wordt volgeladen met fiets atributen en de 6 fietsen. Hier gaan ook vazen en de Roparunlelies in mee, jongens voorzichtig het is breekbaar spul.



